اتوبار

اتوبار و باربری تهران و کرج-ظرافت بار

اتوبار ظرافت بار

اتوبار و باربری ظرافت بار به صورت 24 ساعته و با سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل ، اسباب کشی در تمام مناطق تهران در زمینه ی های مختلف از جمله بسته بندی اثاثیه منزل ، جابجایی ، در تمام روز های هفته آماده ارائه خدمات تخصصی به شما همشهریان تهرانی است . تمام نیروهای ظرافت بار به صورت تخصصی تمام خدمات را به شما حتی در روز های تعطیل به شما عزیزان ارائه می دهند. شرکت ما در زمینه ی اتوبار تهران تچربه ی بالا و  تخصص کامل دارد که باعث می شود بهترین خدمات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم. کار را به دست کاردان بسپارید و نگران هیچ چیزی نباشید بار شما صحیح و سلامت به مقصد خواهد رسید چون ما تجربه ی بالایی در این زمینه داریم و راه و روش اسباب کشی را میدانیم.

با تکیه بر تجربه  و تخصص شرکت ظرافت بار می توانید نهایت استفاده را ببرید و بارهای خودتان را به صورت شبانه روزی در تمام روز های هلفته به مقصد مورد نظر منتقل کنید.

اتوبار تهران-حمل بار اثاثیه ارزان

اتوبار تهران 

خدمات اتوبار ظرافت بار بسیار منحصر به فرد است.

شرکت ما مشتریان زیادی در تمام نقاط تهران دارد ، دلیلش هم خدمات منحصر به فرد ما نسبت به شرکت های دیگر است. ارائه خدمات نوین در از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان آن باعث می شود از جمله خدمات شرکت ظرافت بار می باشد. و اسباب منزل شما به صورت تضمینی به مقصد می رسد. اتوبار توسط شرکت ظرافت بار به صورت تخصصی انجام می گیرد طوریکه مشتری همیشگی ما شوید و رضایت شما مشتریان عزیز از جمله اولویت های ماست.

این شرکت در تلاش است با ارائه خدمات تخصصی و نوین اسباب کشی بدون نگرانی و استرس را به شما عزیزان تقدیم کند و به صورت شبانه روزی بهترین خدمات اسباب کشی را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید. به عنوان بهترین شرکت اتوبار تهران بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می نماییم و در تمام مراحل در کنار شما هستیم.

اتوبار تهران چه مراحلی برای حمل بار شما دارد؟

مرحله ی اول : دریافت مشاوره و برآورد هزینه

در مرحله ی اول بهتر است با ما تماس بگیرید و مشاوره ای در این زمینه دریافت کنید و در روز مشخصی مشاوران ما به محل می آیند مقدار اثاثیه شما را بر آورد می کنند و سپس هزینه ای که باید پرداخت کنید را به شما اعلام می کنند.

مرحله ی دوم : بسته بندی اثاثیه

در صورت رضایت صد در صدی شما ، تیم ما در روزی که شما مشخص می کنید به محل می آیند و شروع به بسته بندی اثاثیه با تخصص و دقت بالا می کنند و اگر هم در زمینه ی تجهیزات بسته بندی وسایلی نداشتید می توانید به ما اطلاع دهید تا ما برای شما فراهم کنیم.

مرحله ی سوم : حمل اثاثیه منزل

سپس حمل بار را انجام داده و آن را به محل مورد نظر شما انتقال می دهیم ، تیم حرفه ای اتوبار ظرافت بار دارای رانندگان ، وسایل نقلیه ی مختلفی است که میتوانید اثاثیه ی شما به هر اندازه ای که باشد را جابجا کنید و حمل اثاثیه با دقت بالا انجام می گیرد.

مرحله ی چهارم : چیدمان اثاثیه

اثاثیه شما را به داخل واحد گذاشته در صورت تمایل شما ما شروع به چیدن اثاثیه می کنیم  ما با دقت کامل اینکار را انجام می دهیم ، همانطور که شما می خواهید این کار انجام می گیرد در آخر هزینه از شما دریافت می شود. لبخند رضایت شما اولویت ماست.

اسباب کشی با ظرافت بار راحت تر میشود!

اگر همین روزهاست که باید اسباب کشی کنید و نمیدانید که چگونه این کار را انجام دهید و دفعه یاولتان هست که میخواهید اسباب کشی کنید؟ اتوبار تهران ظرافت بار به عنوان بهترین شرکت در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است تا یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشید و ذهنیت غولی که از اسباب کشی برای خود ساخته اید را از ذهنتان دور کنید. تیم ما به جنگ این تصور شما میروند و پیروزمندانه بیرون می آیند و شما با لبخند رضایت از ما استقبال خواهید کرد.

در هر منطقه ای از تهران که هستید فرق نمی کند می توانید خدمات باربری و اتوبار را از ما دریافت کنید ، در هرساعتی از شبانه روز ، در هر زوی از هفته که خوساتید با شرکت ما تماس بگیرید تا ما نیروهای حرفه ایمان را خدمت شما بفرستیم تا خدمات ارزنده که در شأن شما مشتریان عزیز است را ارائه نماییم.

یکی از معضلات افراد این است که فکر می کنند حالا که اسباب را خودشان بسته بندی کردند پس می توانند جابجایی را هم خودشان انجام دهند ولی این فکر اشتباهی است چون همه ی اسباب شما صد در صد در یک ماشین کوچک و حتی بزرگ جای نمی گیرد و مجبور هستید چندین بار مسیر از مبدا تا مقصد را طی کنید تا بتوانید تمام اساس را به محل برسانید. پس اتوبار تهران ظرافت بار اینجاست که بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه نماید و نگران هیچ چیزی نباشید با خیال راحت و اعتماد کامل ما بار را به مقصد می رسانیم.

اتوبار - اتوبار ارزان - اتوبار تجریش

از اتوبار تهران در چه زمینه ای می توان مشاوره دریافت کرد؟

⭐️ مشاوره در بسته بندی

⭐️ نوع وسیله ای که می خواهید جابجایش کنید

⭐️ مشاوره برای کاهش هزینه ها

⭐️ مشاوره در زمینه شیوه ی حمل بار شما

⭐️ مشاوره در چیدمان

⭐️ مشاوره در لوازم مورد نیاز در زمان اسباب کشی

هزینه اسباب کشی با اتوبار 

توجه به جزئیات کار در زمان اسباب کشی و دقت و نظم و سرعت کافی برای کارها از اصول مهم در شرکت های اتوبار است. رعایت دقت و نظم میتواند تا میزان زیادی رضایت مشتریان را تامین کند و کیفیت خدمات را برای ما بالا ببرد. ما معتقدیم هر چه به عنوان اعتیار و سرمایه معنوی و یا حتی درآمد و سرمایه مادی در اختیار داریم نتیجه جلب رضایت مشتریان است.

اگر شرکت ها ی فعال در زمینه حمل بار تجربه و توانایی لازم برای این کار را نداشته باشند اسباب کشی برای شما دشوار و دردسر ساز خواهد شد. پس لازم است تا خدمه باربری مهارت و تجربه لازم را در اسباب کشی داشته باشند.

از دیگر موارد مهم و موردتوجه برای مشتریان قیمت و هزینه باربری است. بسیاری از شرکت ها قیمت پیشنهادی در آغاز کار شان متفاوت با هزینه نهایی شان متفاوت است و این برای مشتری استرس زا و ازار دهنده خواهد بود. پس باید برای ایجاد وفاداری در مشتریان و اعتبار برای مجموعه در قیمت دهی ثبات داشت و منصفانه و مقرون به صرفه هزینه ها را تعیین کرد.

از مهمترین دغدغه های ما در شرکت ظرافت بار همین است که بتوانیم اعتماد مشتری و اعتبار مجموعه مان را تامین کنیم. پس قیمت ها در ابتدا بر اساس نرخ اتحادیه و سپس بر اساس سایر موارد در همان اول کار مشخص میشود.

اگر خدمتی مانند بسته بندی لوازم و اثاثه قرار باشد به شما ارائه شود حتما پیش از شروع به کار هزینه برآورد شده و به شما اطلاع داده خواهد شد. تمام هزینه ها لازم است تا با بودجه شما هماهنگ باشد تا از استرس و فشار اسباب کشی کم شود.

عوامل موثر بر هزینه اتوبار 

🔶 مسافت حمل بار و فاصله بین مبدا و مقصد اسباب کشی

🔶 مدت زمان لازم برای حمل بار و اثاثیه

🔶 ماشین مناسب و مورد نیاز برای حمل اثاثه و بار

🔶 تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد

🔶 استفاده از خدمات اتوبار مانند بسته بندی لوازم

🔶 حمل وسائل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و پیانو و …

اتوبار تهران ظرافت بار

اسباب کشی با راه پله یا آسانسور

اگر ساختمان محل سکونت شما دارای آسانسور است باید به چند نکته در زمان اسباب کشی توجه داشته باشید. هیچ وقت در زمان اسباب کشی و جمل بار نباید از آسانسور استفاده کرد. مگر اینکه با همسایه ها و مدیریت ساختمان هماهنگ کرده باشید.

به ویژه حمل وسیله های سنگین با آسانسور انجام نمیشود و تنها راه حمل و جابجایی از راه پله ها باید باشد. در برخی ساختمان ها و مجتمع های اداری و تجاری این کار مجاز است. میتوانید حمل اثاثه را از طریق آسانسور انجام دهید.

اما در هر صورت بهتر است پیش از روز اسباب کشی مدیریت ساختمان را در جریان بگذارید. در غیر این صورت باید هزینه های خسات احتمالی به آسانسور را پرداخت کنید. در برخی ساختمان ها آسانسور مخصوص برای این کار وجود دارد.

ظرافت بار - اتوبار و باربری تهران1710

با شرکت باربری و اتوبار ظرافت بار تماس بگیرید !

وقتی نیاز به باربری داشتید یا یک نقل مکان در پیش داشتید و این کار را بهترین اتوبار تهران بسپارید تا از صدمه به وسایل شما جلوگیری شود و ما در این زمینه اتوبار ظرافت بار را به شما پیشنهاد می دهیم . برای حفظ اموال خود از اتوبار برای حمل و نقل استفاده کنید که دارای بیمه نامه باشد که شرکت ما این مزیت را هم دارد .

اتوبار ظرافت بار با سالها سابقه و تجربه ای که دارد همه کارهای مربوط به بسته بندی ، حمل و چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام داده به طوری که شما را راضی نگه دارد ، پس برای انجام این کارها با اتوبار ظرافت بار تماس بگیرید .

ظرافت بار با سابقه طولانی که در زمینه های اتوبار و باربی برون شهری و درون شهری دارد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

سوالات متداول

تمام کارهایی که می خواهید انجام بدهید را لیست کرده و یادداشت کنید.

قبل از بسته بندی حتما لوازم خود را تمیز کنید.

لوازم شکستنی را به دقت در روزنامه بپیچید.

گوشه میزهای خود را محافظ ضربه بپوشانید.

بسته بندی را به کمک کارتون های با کیفیت انجام بدهید.

برای دریافت خدمات اتوبار از ماشین هایی مانند وانت بار، کامیون، خاور جهت حمل بار و جابجایی لوازم استفاده می شود.

بله شرکت ظرافت بار در این زمینه به شما خدمات خود را ارائه می دهند. شما با خیال راحت می توانید لوازم خود را از تهران به شهرهای مختلف بفرستید.

1- کارتن های چند لایه

2- روکش های پلاستیکی

3- دستگاه چسب زن

4- فوم برای پر کردن فضای خالی کنار اسباب شکستنی

People Reviews

اتوبار

 • مولوی says:
  آوریل 14, 2020 at 03:16 ب.ظ پاسخ

  حمل بار به شهرستان هم انجام میدین ؟

  • Modir says:
   می 10, 2020 at 10:42 ق.ظ پاسخ

   بله انجام میدیم بار شما چی هست؟ کجا میخواین بفرستین؟

 • سینا says:
  آوریل 15, 2020 at 01:01 ب.ظ پاسخ

  من چند روز پیش برای خدمات اتوبار تجریش باهاتون تماس گرفتم نسبت به بقیه جاها قیمت مناسبی ارائه دادین ممنونم

 • Sana says:
  می 9, 2020 at 06:56 ق.ظ پاسخ

  من از غرب تهران به شرق می خواستم اسباب کشی کنم راننده اتوبار از ی مسیر خلوت برد واقعا حرفه ای هستین

 • سیما says:
  می 9, 2020 at 07:20 ق.ظ پاسخ

  خدمات شما حرف اول میزنه همیشه 🙂

 • ناشناس says:
  می 10, 2020 at 06:02 ق.ظ پاسخ

  هزینه حمل بار از اقدسیه به ولیعصر هزینش چقدر میشه؟

  • فرحزادی says:
   می 10, 2020 at 10:37 ق.ظ پاسخ

   با شعبه اتوبار اقدسیه تماس بگیرین ، ما در خدمتتون هستیم. 1710

Leave A Reply

Your email address will not be published . Required fields are marked *

error: Content is protected !!