ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در جردن

باربری جردن

باربری جردن-ظرافت بار 1710

باربری جردن

باربری جردن در زمینه ی اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه ، چیدمان لوازم و …. تمام نیاز های شما را تامین می کند. اگر نگران ایمنی وسایل خود هستید و میخواهید بسته بندی لوازمتان با متد های به روز انجام شود ، همه ی مراحل باربری بدون هیچ استرسی خاتمه پیدا کند حتما با ظرافت بار تماس بگیرید. شرکت ما سلامت اثاثیه شما را در طول اسباب کشی تضمین میکند.

وقتی از باربری جردن حرف میزنیم منظورمان تمام محله های جردن است که شامل خیابان انصاری ، خیابان سلطانی ، خیابان رحیمی ، خیابان نیلوفر ، خیابان سعیدی و… میشود.

خدمات سرویس های باربری جردن

خدمات باربری در باربری جردن به وسیله ی کامیون های رو باز، مسقف و یا وانت بار که مجهز به ضربه گیر هستند که این ضربه گیر ها از آسیب دیدن احتمالی اثاثیه شما جلوگیری می کند انجام می شود. نیروهای حرفه ای ما که  وظیفه ی چیدن بار را در کامیون دارند در ابتدا کارتن هایی که بارهای سنگین درون آن ها هستند را در کامیون قرار داده و سپس کارتن هایی که بار سبک دارند را بر روی کارتن های سنگین قرار می دهند این امر موجب می شود هیچ آسیبی به لوازم شما وارد نشود.

ما در برابری جردن به کمک رانندگان با تجربه خود که به تمام مسیرهای داخل شهر و بیرون شهر مسلط هستند جابجایی لوازم شما را از مبدا به مقصد انجام می دهیم. رانندگان ما نسبت به اثاثیه شما احساس مسئولت دارند و همیشه سعی کرده اند از مسیرهای کوتاه تر برای جابجایی لوازم شما اقدام کنند تا در مسیر هیچ آسیبی به لوازم منزل، شرکت و… وارد نشود. همچنین نیروهای باربری ظرافت بار در زمان بسته بندی لوازم شما اصول صحیح بسته بندی را به کمک ابزارهای مخصوص بسته بندی رعایت می کنند.

همین حالا تماس بگیرید..

تماس با دفتر مرکزی :

1710

88016402

تماس با شعبه کرج : 

02636331444

تماس با مدیریت : 

09127902210

People Reviews

باربری جردن

  • صالحی says:
    آوریل 11, 2020 at 04:33 ب.ظ پاسخ

    باربری برای ما که از شهرستان اومدیم خیلی سخت بود ولی قیمت و کار شما عالیه ممنون از ظرافت بار

Leave A Reply

Your email address will not be published . Required fields are marked *

error: Content is protected !!