ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در خیابان ملاصدرا (شیخ بهایی)

باربری ملاصدرا (شیخ بهایی)

باربری ملاصدرا (شیخ بهایی)

باربری ملاصدرا (شیخ بهایی)

باربری ملاصدرا (شیخ بهایی) در زمینه ی اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه ، چیدمان لوازم و …. تمام نیاز های شما را تامین می کند. اگر نگران ایمنی وسایل خود هستید و میخواهید بسته بندی لوازمتان با متد های به روز انجام شود ، همه ی مراحل باربری بدون هیچ استرسی خاتمه پیدا کند حتما با ظرافت بار تماس بگیرید. شرکت ما سلامت اثاثیه شما را در طول اسباب کشی تضمین میکند.

وقتی از باربری ملاصدرا حرف میزنیم منظورمان تمام محله های ملاصدرا است که شامل خیابان صائب تبریزی ، خیابان کشفیان ،خیابان حاضری ، میدان ونک ، خیابان مجید پور و… میشود.

ایمنی در حمل بار در باربری ملاصدرا (شیخ بهایی)

رعایت ایمنی در هر کاری امر مهمی می باشد. باربری ملاصدرا (شیخ بهایی) با استفاده از روش های نوین بسته بندی را انجام می دهد. باربری ما به کمک چسب، طناب و کارتن های با اندازه بار شما بسته بندی را انجام می دهد. اسباب کشی به کمک ظرافت بار به صورت مطمئن انجام می شود و امکان خسارت دیدن لوازم شما وجود نخواهد داشت. کارگران ما نکات ایمنی را در زمان باربری به درستی پیاده سازی می کنند تا شما بتوانید یک اسباب کشی راحت داشته باشید.

باربری ملاصدرا به کمک کارگران آموزش دیده و حرفه ای در زمینه های مختلف باربری، اسباب کشی را انجام می دهند و ما تمام تلاش خود را می کنیم مقدار خسارت و آسیب وارد شده به بار شما را به حداقل برسانیم. باربری تهران آماده ی خدمت رسانی به کلیه شهروندان عزیز می باشد.

همین حالا تماس بگیرید..

تماس با دفتر مرکزی :

1710

88016402

تماس با شعبه کرج : 

02636331444

تماس با مدیریت : 

09127902210