ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محله ونک

باربری ونک

باربری ونک

باربری ونک

باربری ونک در زمینه ی اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه ، چیدمان لوازم و …. تمام نیاز های شما را تامین می کند. اگر نگران ایمنی وسایل خود هستید و میخواهید بسته بندی لوازمتان با متد های به روز انجام شود ، همه ی مراحل باربری بدون هیچ استرسی خاتمه پیدا کند حتما با ظرافت بار تماس بگیرید. شرکت ما سلامت اثاثیه شما را در طول اسباب کشی تضمین میکند.

وقتی از باربری ونک حرف میزنیم منظورمان تمام محله های ونک است که شامل خیابان ملاصدرا ، خیابان سئول ، خیابان عطار ، خیابان شیرازی و… میشود.

جابجایی لوازم سنگین در باربری ونک

جابجایی لوازم سنگین برای هر فردی مشکل می باشد و باعث خستگی و صرف نیروی او می شود ما در باربری ونک به کمک نیروهای جوان با تجربه و آموزش دیده جابجایی لوازم سنگین شما مانند گاز، یخچال، ماشین لباسشویی و… را به بهترین نحوی که تصور کنید انجام می دهیم تا بار شما با سلامت کامل به مقصد برسد. باربری ظرافت بار با توجه به نوع وسیله ی سنگین شما برنامه ریزی کاملی برای جابجایی آن انجام می دهد تا لوازم شما بدون هیچ آسیبی به مقصد برسد.

باربری ونک برای جابجایی یخچال از دو کارگر استفاده می کند که سنگینی یخچال به یک نفر فشار نیاورد. برای باربری لوازم سنگین باربری ونک از بسته بندی خاصی استفاده می کند تا این لوازم سنگین راحت تر جابجا شوند و در مسیر جابجایی هیچ مشکلی برای آن ها پیش نیاید. ما با توجه به تعداد لوازم سنگین شما تعداد کارگران را کم یا زیاد می کنیم تا برای شما هزینه ی اضافی به بار نیاید.

همین حالا تماس بگیرید..

تماس با دفتر مرکزی :

1710

88016402

تماس با شعبه کرج : 

02636331444

تماس با مدیریت : 

09127902210