باربری و اتوبار تهران - ظرافت بار 1710

باربری

ظرافت بار به عنوان برترین شرکت باربری و اتوبار تهران شناخته شده است که شما می توانید بهترین خدمات اسباب کشی ، حمل بار را به سبک نوین و درست از ما دریافت کنید. حمل بار به صورت شبانه روزی انجام می گیرد و در هر ساعتی که شما مقرر کنید ما باربری را برای شما انجام می دهیم . افرادی که شرکت ما برای انجام خدمات بسته بندی ، جابجایی اثاثیه خدمت شما اعزام می کنند به صورت تخصصی و کاملا با تجربه کار را انجام می دهند بدون اینکه شما نکران این باشید اسباب منزل یا اداره تان صدمه ببیند و از همه مهم تر نیروهای ما بسیار خوش اخلاق و خوش بر خورد هستند.

شرکت ما با چندین سال سابقه در زمینه ی باربری و اتوبار تهران آماده ارائه خدمات به شما و پاسخگوی تمام نیازهای شما در زمینه ی اسباب کشی و حمل بار در تهران خواهد بود.

باربری تهران را از ما بخواهید ! 

شرکت های زیادی در زمینه باربری در حال فعالیت هستند ولی روال اسباب کشی را اصلا نمی دانند. روال اسباب کشی باید توسط نیروهای متخصصی انجام شود که از روال کار آگاهی کامل دارند و می دانند که چگونه بین افراد تقسیم کار کنند تا کار اسباب کشی در زمان کوتاهی انجام شود پس برای همین است که می گویند کار را به کاردان بسپارید تا بهترین خدمات را دریافت کنید. یکی از پروسه های حمل بار ، جابجایی و بسته بندی آن است که باید با دقت انجام گیرد تا به وسایل آسیبی نرسد.

باربری-تهران-ظرافت-بار-1710
باربری تهران - باربری

باربری مطمئن با ظرافت بار

بحث باربری و اسباب کشی ممکن است از نظر شما راحت باشد ولی اینکه سالم به مقصد برسد هم خیلی مهم است ، ممکن است وانتی سر کوچه را بگویید بیاید و بارهای شما را با مبلغ بسیار کمی به مقصد برساند ولی وقتی به مقصد میرسید میبینید که اسباب هایتان یا زخمی شده اند و اینکه صدمه ی جدی دیده اند اول از همه نوع بسته بندی مشکل داشته و اینکه نوع حمل آن درست نبوده است. شرکت ظرافت بار به عنوان یک شرکت نمونه در این زمینه خدمات را به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای خدمات شما عزیزان عرضه می کند.

باربری اصولی را به ما بسپارید

شرکت ظرافت بار برای شما اسباب کشی را انجام میدهد بدون اینکه ذره ای در دل شما آب تکان بخورد. ما برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی با پرسنل های آموزش دیده در مناطق مختلف تهران آماده هستیم. ما با ارائه راه حل های کاربری و مشورت با شما مشتریان عزیز در کنار هم یک باربری خوب داشته باشیم. ما به شما کمک می کنیم که بهترین خدمات در زمینه ی باربری دریافت کنید و اگر تا حالا یک بار اسباب کشی راحت نداشته اید و برایتان به آرزو تبدیل شده است ، این فکر را از ذهنتان دور کنید چون ما به این آرزو را به حقیقت تبدیل می کنیم.

باربری - باربری تهران - اتوبار
باربری - باربری تهران - ظرافت بار

رانندگان مطمئن باربری ظرافت بار

باربری مطمئن تهران ، ما دارای رانندگان بسیار با تجربه و آموزش دیده ایم که میدانند چگونه باید یک کامیون باربری را بارگیری کنند و در تمام مراحل باربری در کدام مکانها اقلام را قرار دهند که بسیار ایمن تر باشد.

باربری در سر زمان تعیین شده بدون ثانیه ای تاخیر ، زمان برای هر دو طرف چه مشتری و چه شرکت باربری تهران بسیار با ارزش است و تمام مراحل باید سر وقت بدون اینکه ذره ای وقت تلف شود انجام گیرد تا مشتری سریعا جابجایی اثاثیه را انجام دهد بدون اینکه وقت دو طرف تلف شود.

شرکت باربری ظرافت بار حمایت کاملی از شما در تمام مراحل مثل بسته بندی ، ایمن سازی وسایل ، حمل و نقل ، انتقال اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با بهترین و امن ترین روش ها انجام می دهد.

باربری بدون استرس و مطابق با برنامه ریزی را با ما تجربه کنید ، ما به جای شما اسباب کشی می کنیم.

باربری بدون استرس با ظرافت بار

شرکت ظرافت بار برای شما اسباب کشی را انجام میدهد بدون اینکه ذره ای در دل شما آب تکان بخورد. ما برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی با پرسنل های آموزش دیده در مناطق مختلف تهران آماده هستیم. ما با ارائه راه حل های کاربری و مشورت با شما مشتریان عزیز در کنار هم یک باربری خوب داشته باشیم. ما به شما کمک می کنیم که بهترین خدمات در زمینه ی باربری دریافت کنید و اگر تا حالا یک بار اسباب کشی راحت نداشته اید و برایتان به آرزو تبدیل شده است ، این فکر را از ذهنتان دور کنید چون ما به این آرزو را به حقیقت تبدیل می کنیم.

یکی از اولین خدمات ما در زمینه ی باربری کاهش استرس شما در طول اسباب کشی است و وقتی مار ا به عنوان همراهان خود در زمینه اثاث کشی انتخاب کردید خیالتان از صفر تا صد باربری راحت باشد.

باربری -ظرافت بار - 1710
باربری - باربری تهران - ظرافت بار - 1710

بسته بندی لوازم شما در باربری ظرافت بار

ما در شرکت ظرافت بار بسته بندی لوازم شما را به کمک کارتن های چند لایه با کیفیت انجام می دهیم تا باربری شما بدون هیچ استرسی انجام شود. بسته بندی مهمترین قسمت هر باربری می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت اگر بخواهید این قسمت را فراموش کنید امکان دارد آسیبی به لوازم شما وارد بشود. ظرافت بار در تلاش است تا خدمات خود به طور کامل در اختیار مشتریان خود قرار بدهد.

اگر می خواهید یک باربری بدون استرس داشته باشید می توانید با ظرافت بار تماس بگیرید. کارشناسان ما در شرکت ظرافت بار منتظر تماس شما هستند.

هزینه اسباب کشی و باربری در تهران 

خدمات جابجایی و باربری بر اساس نرخ اتحادیه یک مبلغ پایه دارد و سپس بسته به مواردی میتواند هزینه آن برای شما تغییر کند. به طور مثال برای سه کارگر با یک کامیون و در رزوهای عادی نخ ثابت است و بر اساس فاصله و دوری و نزدیکی، تعداد طبقات و حجم بار و وسیله ها و نیاز به تعداد بیشتر ماشین باربری هزنیه ها متفات است.
برای داشتن باربری ارزان بهتر است همیشه در بسته بندی به حجم بار و چیدمان در کارتن ها دقت کنید تا کمترین جا را بعد از چیدمان در ماشین بگیرد. همچنین روزهای خلوت و ساعات خلوت را برای اسباب کشی تعیین کنید تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. نکته مهم دیگر حمل وسیله های سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و پیانو و … است که میتواند به هزینه اتوبار اضافه کند.

باربری باربری تهران ظرافت بار
باربری - باربری تهران - قیمت باربری

بیمه نامه باربری

یکی از نکات مهم برای پیدا کردن یک باربری حرفه ای داشتن بیمه نامه باربری می باشد. امروزه مهمترین اصل برای داشتن یک اسباب کشی مناسب سالم رسیدن اثاثیه به مقصد می باشد. اما با وجود پیشرفت در زمینه باربری همچنان مشکلات به صفر درصد نرسیده است به همین دلیل بهتر است لوازم خود را بیمه کنید. با بیمه کردن لوازم خود می توانید در صورت خسارت در زمان جابجایی، هزینه خسارت خود را از شرکت باربری دریافت کنید. شرکت ظرافت بار اثاثیه شما را بیمه می کند تا اگر در زمان حمل و نقل مشکلی برای اثاثیه شما پیش آمد خسارت وارده را پرداخت کند.

در زمان اسباب کشی به این نکات توجه کنید!

قبل از آن که بخواهید اسباب کشی را انجام بدهید برای اسباب کشی و جابجایی برنامه ریزی داشته باشید. انتخاب یک شرکت باربری مطمئن به شما کمک می کند تا بتوانید اسباب کشی خود را بدون نگرانی انجام بدهید. بر روی هر کارتن یادداشت کنید چه لوازمی داخلش می باشد تا در زمان گشتن به دنبال یک وسیله وقت را از دست ندهید. سعی کنید زمانی در روز از شرکتی برای اسباب کشی کمک بگیرید که کارگران آن ها انرژی داشته باشند مانند صبح زود!

باربری - باربری ملاصدرا
باربری باربری ظرافت بار
ماشین باربری مناسب شما کدام است؟

لازم است تا در زمان حمل بار و اسباب کشی ماشین باربری مناسب را انتخاب کنید. انتخاب وسیله نقلیه به حجم بار و مسافت بستگی دارد . لازم است تا بر اساس نیاز یک وانت، کامیونت یا خاور و … برای حمل بار شما از طرف اتوبار ارسال شود که بهتر است پیش از روز موعد حتما با شرکت باربری مشورت نمایید.

برای فاصله های دور خاور بهترین گزینه است و برای اسباب کشی با وسیله کم وانت میتواند بهتر باشد. برخی از وسیله ها مانند کامیون دارای محدودیت در عبور و مرور شهری هستند و از این جهت بهتر است برای حمل اسباب زیاد روزهای خلوت را انتخاب کنید. اسباب کشی در رزوهای خلوت هم آسان تر است و هم هزینه کمتری دارد.

اسباب کشی در عید نوروز 

ایام تعطیلات زمان خوبی برای بسته بندی وسیله ها و اسباب کشی است. همه ما دوست داریم سرفرصت همه چیز را بسته بندی کنیم و زمان کافی برای جمع اوری وسیله ها داشته باشیم. اما از آنجا که در ایام عید باربری مجاز به حمل بار منزل نیستند و این کار خلاف قانون است، در صورت ضرورت داشتن باید از کلانتری مجوز داشته باشید.

علت این موضوع امکان ساختگی بودن و جعلی بودن برخی اسباب کشی ها است. به این معنی که برخی سارقان به هوای اسباب کشی خانه ها را خالی میکنند. بر این اساس لازم است تا پیش از هرکاری مجوز کلانتری را داشته باشید و حدالامکان این کار را به بعد از ایام نوروز موکول کنید.

باربری تهران ظرافت بار
چه عواملی بر هزینه باربری تاثیر میگذارد؟

چه عواملی بر هزینه باربری تاثیر میگذارد؟

از زمان های قدیم تا به الان اسباب کشی یک از کارهای پدیده گریز ناپذیر بود. یکی از نکات مهم برای داشتن اسباب کشی و نقل مکان به صورت اصولی و بدون خسارت کمک گرفتن از شرکت باربری حرفه ای است. ممکن است با تماس گرفتن با شرکت های متعددی با قیمت های بالا و پایین مواجه شده باشید اما نرخ و قیمت باربری چند عامل اساسی دارد که شامل : میزان بار، اندازه وسیله ی نقلیه استفاده شده ، تعداد نیروهای کمکی که میتواند بر روی قیمت باربری تاثیر داشته باشد البته شرکت ظرافت بار که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت است قیمت هایی را به شما میگوید که اتحادیه در نظر گرفته است.

تضمین سلامت اثاثیه با انتخاب باربری مطمئن

رعایت نکات ایمنی در باربری باعث می شود که شما مطمئن شوید که اثاثیه تان به سلامت میرسد و در زمان جابجایی اثاثیه هیچ کسی در خطر نمی افتد همیشه قبل از هرکاری بهتر است نکات ایمنی را رعایت کرد. شرکت ما همیشه به کارگران با تجربه ی خود این نکته را تاکید می کند که اول ایمنی بعد کار چون باعث می شود که در زمان جابجایی اثاثیه اتفاقات بدی رخ ندهد و مشکلی پیش نیاید.

اگر میخواهید اثاثیه تان سالم به مقصد برسد بهتر است شرکت باربری مناسبی را انتخاب کنید. اگر انتخاب شما شرکت ظرافت بار باشد میتوان گفت که بهترین انتخاب را در دوران زندگیتان داشتید بهترین خدمات باربری را همراه با هزینه ی بسیار مقرون به صرفه خواهید داشت.

تضمین سلامت اثاثیه با انتخاب باربری مطمئن
باربری شبانه روزی

خدمات شبانه روزی باربری

خدمات باربری به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته ارائه میشود تا شهروندان هر زمان که نیاز به حمل بار و جابجایی داشتند بتوانند از این خدمت استفاده کنند. شما ساکن هر نقطه تهران که باشید میتوانید در هر ساعت از روز که مایل هستید بار را جابجا کنید و یا اسباب کشی نمایید.

معمولا خدمات اتوبار و به ویژه اسباب کشی زمان زیادی لازم دارد. حتی در مواردی لازم است تا چند بار از مقصد بارگیری انجام شود. از این جهت بر اساس قوانین باید شرکت های باربری در تمام ساعات روز این خدمت را ارائه دهند و رفاه مشتریان را تامین نمایند.

هزینه حمل بار در شب مانند روز است و هیچ تفاوتی ندارد. بر همان اساس و طبق همان معیارهای حمل بار در روز، برای شب هم حمل بار انجام خواهد شد. میتوانید برای مشاوره و رزرو خدمات از طریق لینک موجود در صفحه اقدام کنید.

هزینه باریری و حمل وسایل سنگین و بزرگ میتواند به طور کلی هزینه های شما را برای اسباب کشی افزایش دهد. مسئله بعدی در تعیین هزینه ها زمان است و معمولا بیشتر از 3 ساعت برای کامیون ها و 2 ساعت برای نیسان ها هزینه ها بیشتر محاسبه میشود. بهتر است ساعات خلوت را برای حمل و جابجایی انتخاب کنید تا زمان شما و در نتیجه هزینه تان کاهش یابد.

بسته بندی و جمع کردن وسیله ها باید با دقت انجام شود تا حجم کلی بار زیاد نباشد. برای داشتن یک اسباب کشی اسان و ارزان بهتر است بسته بندی را با دقت و اصولی انجام دهید تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

اگر حجم بار زیاد باشد، باید تعداد کارگر بیشتری در اختیار داشته باشید. پس در زمان اسباب کشی به تمام این نکات دقت کنید تا بعدا هزینه بیشتری برای شما ایجاد نشود. بهتر است وسیله هایی که سبک هستند یا حجم کمی دارند با اتومبیل شخصی جابجا کنید.

هزینه باربری

سوالات متداول

بله در صورت نیاز می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و جهت اسباب کشی و حمل بار از قبل هماهنگ کنید.

1- در ابتدا کلید برق لوستر در حالت خاموش باشد.

2- پس از در آوردن لوستر و گذاشتن بر روی یک سطح امن لامپ های آن را به آرامی باز کنید.

3- کارتن خود را آماده کنید.

4- بدنه ی اصلی لوستر را با استفاده از نایلون بپوشانید و شاخه های آن را نیز با پلاستیک حباب دار بپوشانید.

بسته بندی مبلمان شما با استفاده از سلفون انجام می شود.

شرکت ظرافت حمل و نقل گاو صندوق شما را به صورت اصولی انجام می دهد.

تعداد کارگران برای جابجایی گاو صندوق بستگی به وزن و اندازه گاو صندوق شما دارد.

People Reviews

باربری

 • خسروی says:
  می 2, 2020 at 07:50 ق.ظ پاسخ

  برای من که اولین بار اسباب کشی مکیردم تو تهران باربری تهران خیلی خوب و سریع کار رو انجام داد ممنون از ظرافت بار

 • بیتا says:
  می 9, 2020 at 06:54 ق.ظ پاسخ

  واقعا باربری رو به صورت اصولی انجام دادین به طوری که اسباب کشی ما مدت زمان کمی وقت برد!

 • هما says:
  می 9, 2020 at 07:15 ق.ظ پاسخ

  شما بهترینید در زمینه باربری

 • نیوشا says:
  می 10, 2020 at 06:03 ق.ظ پاسخ

  بسته بندی به همراه باربری چقدر میشه هزینش؟

  • Modir says:
   می 10, 2020 at 10:30 ق.ظ پاسخ

   درود بر شما
   با مشاوران ما در ظرافت بار تماس بگیرید تا در زمینه جابجایی نوع بسته بندی و هزینه شمارو راهنمایی کنن.

 • امیررضا موسوی says:
  می 16, 2020 at 06:11 ق.ظ پاسخ

  شما به مشتریاتون بیمه نامه هم می دین تا در صورت خسارت هزینشو پرداخت کنید؟

  • بی پروا says:
   می 17, 2020 at 10:57 ق.ظ پاسخ

   سلام بله به مشتریان بیمه نامه هم داده میشه

 • میرزاده says:
  می 16, 2020 at 06:15 ق.ظ پاسخ

  بسته بندی جز خدمات باربری شما هست؟

  • بی پروا says:
   می 17, 2020 at 10:56 ق.ظ پاسخ

   سلام و درود بله بسته بندی جز خدمات شرکت ظرافت بار هستش.

 • Seraj says:
  می 17, 2020 at 11:02 ق.ظ پاسخ

  سلام هزینه باربری از تهران به شهرستان چقدر میشه؟

  • بی پروا says:
   می 18, 2020 at 07:06 ق.ظ پاسخ

   سلام برای اطلاع از قیمت با شماره ی 1710 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

 • اشرفی says:
  می 19, 2020 at 12:13 ب.ظ پاسخ

  باربری شهرستان هم انجام میدین ؟ یه بار دارم میخوام بفرستم سمنان

 • نازنین says:
  می 26, 2020 at 07:09 ق.ظ پاسخ

  میخواستم رضایتمو از شرکت شما اعلام کنم ، با نظم و اصول خاصی باربری را انجام میدین واقعا از کارتون راضی بودم. ممنونم ازتون.

 • خسروی says:
  می 30, 2020 at 07:14 ق.ظ پاسخ

  سلام ما از خدمات بسته بندی اثاثیه برای باربری تون استفاده کردیم خیلی کارها سریع تر انجام شد خسته نباشین

Leave A Reply

Your email address will not be published . Required fields are marked *

error: Content is protected !!